Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Informacja o unieważnieniu postępowania

Informacja o unieważnieniu postępowania

Informacja o unieważnieniu postępowania dotyczy: unieważnienie przetargu nieograniczonego na „Dostawę oleju opałowego lekkiego w ilości 40 000 litrów do kotłowni Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie  w sezonie grzewczym 2009/2010”

 Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie informuje, że postępowanie o zamówienie publiczne na dostawę oleju opałowego lekkiego w ilości 40.000 litrów do kotłowni Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie, ul. Willowa 5 prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego zostaje unieważnione na art. 93, ust. 1, pkt. 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 29.01.2004 r. (Dz U .nr 223 poz. 1655 z 2007 r. )

Powód unieważnienia:

 

W odpowiedzi na wezwanie dostawców do złożenia ofert dodatkowych spowodowane złożeniem najkorzystniejszych ofert o takiej samej cenie , ponownie zostały złożone 2 oferty o takiej samej cenie.