Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Współpracę z naszą placówką podczas uroczystego spotkania w Dniu Święta Patrona Szkoły, 1 kwietnia 2015 roku w imieniu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu podpisał doktor Jan Świderski.
Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie w 9 polskich miastach. Wysokie miejsca w rankingach to nie jedyny wyraz uznania dla Wyższych Szkół Bankowych. Każda z dziewięciu uczelni rokrocznie otrzymuje nowe, prestiżowe akredytacje, nagrody oraz certyfikaty. Od lat uznawane są za najlepsze niepaństwowe uczelnie biznesowe - świadczą o tym liczne nagrody przyznawane szkołom oraz wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach – Polityki, Wprost, Newsweek, Rzeczpospolitej, Perspektyw oraz Home&Market.
Przyjazność, praktyczność oraz możliwość połączenia studiów i pracy to główne cechy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu -największej uczelni niepublicznej na Dolnym Śląsku. Celem uczelni jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów posiadających umiejętność zastosowania wiedzy teoretycznej w codziennej praktyce biznesowej. WSB doskonale kształtuje podstawy biznesowe i przedsiębiorczość, bo większość kierunków jakie oferuje swoim studentom dotyczy biznesu i finansów. Uczelnia reklamuje się - "Jeśli jesteś pragmatyczny, szanujesz swój czas i pieniądze, myślisz zdroworozsądkowo i twardo stąpasz po ziemi, to uczelnia biznesu jest właśnie dla Ciebie". Reklama chyba skuteczna, bo wielu naszych uczniów chętnie wybiera tę uczelnię.