Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie
Nasze osiągnięcia

Od kilku lat dla najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jest przyznawane Stypendium Premiera Rzeczpospolitej i Stypendium Starosty Powiatu Trzebnickiego. Budujące jest to, że od kiedy te stypendia funkcjonują zawsze w naszej szkole znajdą się uczniowie spełniający wysokie kryteria postawione przez fundatorów tych stypendium. Oczywiście rywalizacja jest duża. Uczeń musi mieć najwyższą średnią w danym typie szkoły, wzorowe zachowanie i cechować się wzorcami godnymi naśladowania.

W historii naszej szkoły stypendium to otrzymywali następujący uczniowie:

 
rok szkolny
2016/2017
2016/2017
2015/2016
2015/2016
2014/2015
2014/2015
2013/2014
2013/2014
2012/2013
2012/2013
2011/2012
2011/2012
2010/2011
2009/2010 
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2005/2006
2004/2005
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
2000/2001
 
rok szkolny
2018/2019
2018/2019
2018/2019
2018/2019
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2013/2014
2013/2014
2013/2014
2013/2014
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2010/2011
2010/2011
2010/2011
2010/2011
2009/2010
2009/2010
2009/2010
2009/2010
2009/2010
2008/2009
2008/2009
2008/2009
2008/2009
2007/2008
2007/2008
2007/2008
2007/2008
2007/2008
2006/2007
2006/2007
2006/2007
2006/2007
2005/2006
2005/2006
2005/2006
2005/2006
2005/2006
 2012/2013
 2012/2013
 2012/2013
 2012/2013
 
rok szkolny
2012/2013
2012/2013
2011/2012 
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2010/2011
2010/2011
2010/2011
2009/2010
2009/2010
 
rok szkolny
2013/2014
2013/2014
 
rok szkolny
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2014/2015
2014/2015
2014/2015
2014/2015
 
2018/2019
2018/2019
 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
2017/2018 
 Stypendium  Premiera RP
nazwisko i imię ucznia
Oliwia Zielińska 
Małgorzata Kopij 
Katarzyna Hanczyn
Monika Łańczak 
Krawczyk Daria
Kowalczyk Kinga
Gurkowa Klaudia
Bąk Anna
 Gurkowa Klaudia
Tulejbicz Krystian
KOŁODYŃSKA Patrycja
WALCZAK Ewelina
KOŚCIELNA  Ewa
SZYSZKOWSKA Eliza
KAWECKI  Przemysław
SOZAŃSKA  Patrycja
SCHNITZER  Katarzyna
SCHNITZER  Katarzyna
WOLSZTYNIAK  Adrian
BIAŁEK  Marta
DĄBEK  Bartosz
MISIEWICZ  Marcin
SKRABA  Zbigniew
SKRABA  Zbigniew
PACIERZ  Tomasz
WOŁEJKO  Rafał
Stypendium  Starosty
nazwisko i imię ucznia
Karolina Szajewska – 2 LO
Szymon Bartkowiak – 2 SB
Karolina Błońska – 4 Tie
Szymon Bartkowiak – 2 SB
Maja Matusiak  
Aldona Gierakowska 
Kamil Grabowski  
Aleksandra Brodala  
Alicja Ziober
Kinga Kowalczyk 
Krzysztof Śniegocki
Daria Krawczyk
Kopij Małgorzata
Matuszak Mariann
Lewandowska Klaudia
Sawicka Oliwia
BUDZYŃ Andrzej 
ŁUKAWA Sylwia
SOBOLEWSKA Izabela
POŚLEDNIK Sebastian
GURKOWA  Klaudia
MUSIALIK  Maja
MICHAŁOWSKA  Ewelina
POŚLEDNIK  Sebastian
KOŁODYŃSKA  Patrycja
KOŚCIELNA  Katarzyma
MICHAŁOWSKA  Ewelina
SOCHACKA  Marta
POROCHOŃSKI  Bartłomiej
PIETRUSZKA  Patrycja
ZALEWSKA  Martyna
POROCHOŃSKI  Bartłomiej
GÓRSKI  Sebastian
WOLSZTYNIAK  Adrian
MAREK  Angelika
PIETRUSZKA  Patrycja
GÓRSKI  Sebastian
TOMASZEWSKA  Marta
KROMKA  Małgorzata
WOLSZTYNIAK  Adrian
WILCZYŃSKA  Ewelina
KISZCZYC  Emilia
MICHALISZYN  Karolina
GRZYWNIAK  Grzegorz
KAWECKI  Przemysław
CZERNIAK  Małgorzata
DĄBEK  Bartosz
 BUDZYŃ Andrzej
 LEWANDOWSKA Klaudia
 SAWICKA Oliwia
 STĘPIEŃ Sylwia
Stypendium  Marszałka Województwa
nazwisko i imię ucznia
Sawicka Oliwia
Tulejbicz Krystian
LEWANDOWSKA Klaudia
KOŁODYŃSKA  Patrycja
BILAKIEWICZ Anna
BILAKIEWICZ Julita
SAWICKA Oliwia
KRAWCZYK  Daria
BILAKIEWICZ  Julita
BOCIANOWSKI  Dawid
BOCIANOWSKI  Dawid
KOŁODYŃSKA  Patrycja
Stypendium w ramach "Dolnośląskiego Programu Stypendialnego - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów zdolnych"
nazwisko i imię ucznia
Grębowska Anna
Ziober Alicja
Stypendium Przyjaciela Szkoły
nazwisko i imię ucznia
Karolina  Szajewska
Iga Lipińska 
Karol Przybylski  
Aleksandra Żupińska  
Daria Krawczyk  
Aleksandra Jankowska 
Marika  Malcherek 
Damian Czajkowski 
Jagoda Kałafut 
Jaśmina Morawiecka
Anna Grębowska
Paulina Dębowska
Małgorzata Kopij
Aldona Gierakowska
Magdalena Skalska
Łańczak Monika
Dębowska Paulina
Matuszak Mariann
Kiełczykowska Julia
 Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
Maja Matusiak – LO
Anna Brudnowska - Tie
 Stypendium w ramach "Dolnośląskiego Programu Stypendialnego - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów zdolnych"
DAMIAN CZAJKOWSKI – 3 ZSZ B
MAŁGORZATA KOPIJ – 4 TIE
ANNA BRUDNOWSKA – 3 TIE
WIOLETTA KRÓLIK – 2 TE
MARTYNA MARCISZ – 3 TIE
PATRYK KOTARA – 3TIE
MILENA MICHALCZEWSKA – 2TE
KAROLINA BŁOŃSKA – 3TIE
KATARZYNA DENES – 4 TIE
MACIEJ GOLEMO – 2 TI
JACEK CZAJKOWSKI – 3 ZSZ B
MAGDALENA WACYRA – 2 ZSZ
BŁAŻEJ JACKOWIAK – 3 TIE
MARIA BŁASZAK - 2 TE
KLAUDIA PIETRZAK – 4 TIE
 
szkoła
LO
TZ
LO
TZ
II TiE
LO
LO
II TE
II LO
II TI
LO
TE
LO
LO 
LO
LO
LO
LO
TZ
LO
TZ
LO
LO
LO
LO
TZ
 
szkoła
PZS
PZS
PZS
PZS
Gim
TZ
LO
ZSZ
Gim
LO
ZSZ
 TZ
Gim
ZSZ
TE
LO
Gim
LO
TE
ZSZ
Gim
LO
TZ
ZSZ
Gim
LO
TZ
TZ
ZSZ
Gim
LO
ZSZ
LP
TZ
LO
Gim
LP
ZSZ
LO
TZ
ZSZ
LP
LP
LO
Gim
ZSZ
TZ
 Gim
 TE
 LO
ZSZ
 
szkoła
LO
TI
TE
LO
LO
LO
LO
Gim
LO
LO
LO
Gim
 
szkoła
Gim
Gim
 
szkoła
Gim
Gim
LO
LO
TZ
TZ
ZSZ
ZSZ
LO
Gim
Gim
LO
TZ
TZ
ZSZ
TE
LO
ZSZ
Gim
 
PZS
PZS
 
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
PZS
   Stypendium  Premiera RP  
rok szkolny nazwisko i imię ucznia szkoła
2016/2017 Oliwia Zielińska  LO
2016/2017 Małgorzata Kopij  TZ
2015/2016 Katarzyna Hanczyn LO
2015/2016 Monika Łańczak  TZ
2014/2015 Krawczyk Daria II TiE
2014/2015 Kowalczyk Kinga LO
2013/2014 Gurkowa Klaudia LO
2013/2014 Bąk Anna II TE
2012/2013  Gurkowa Klaudia II LO
2012/2013 Tulejbicz Krystian II TI
2011/2012 KOŁODYŃSKA Patrycja LO
2011/2012 WALCZAK Ewelina TE
2010/2011 KOŚCIELNA  Ewa LO
2009/2010  SZYSZKOWSKA Eliza LO 
2008/2009 KAWECKI  Przemysław LO
2007/2008 SOZAŃSKA  Patrycja LO
2006/2007 SCHNITZER  Katarzyna LO
2005/2006 SCHNITZER  Katarzyna LO
2005/2006 WOLSZTYNIAK  Adrian TZ
2004/2005 BIAŁEK  Marta LO
2004/2005 DĄBEK  Bartosz TZ
2003/2004 MISIEWICZ  Marcin LO
2002/2003 SKRABA  Zbigniew LO
2001/2002 SKRABA  Zbigniew LO
2000/2001 PACIERZ  Tomasz LO
2000/2001 WOŁEJKO  Rafał TZ
  Stypendium  Starosty  
rok szkolny nazwisko i imię ucznia szkoła
2018/2019 Karolina Szajewska – 2 LO PZS
2018/2019 Szymon Bartkowiak – 2 SB PZS
2018/2019 Karolina Błońska – 4 Tie PZS
2018/2019 Szymon Bartkowiak – 2 SB PZS
2016/2017 Maja Matusiak   Gim
2016/2017 Aldona Gierakowska  TZ
2016/2017 Kamil Grabowski   LO
2016/2017 Aleksandra Brodala   ZSZ
2015/2016 Alicja Ziober Gim
2015/2016 Kinga Kowalczyk  LO
2015/2016 Krzysztof Śniegocki ZSZ
2015/2016 Daria Krawczyk  TZ
2013/2014 Kopij Małgorzata Gim
2013/2014 Matuszak Mariann ZSZ
2013/2014 Lewandowska Klaudia TE
2013/2014 Sawicka Oliwia LO
2011/2012 BUDZYŃ Andrzej  Gim
2011/2012 ŁUKAWA Sylwia LO
2011/2012 SOBOLEWSKA Izabela TE
2011/2012 POŚLEDNIK Sebastian ZSZ
2010/2011 GURKOWA  Klaudia Gim
2010/2011 MUSIALIK  Maja LO
2010/2011 MICHAŁOWSKA  Ewelina TZ
2010/2011 POŚLEDNIK  Sebastian ZSZ
2009/2010 KOŁODYŃSKA  Patrycja Gim
2009/2010 KOŚCIELNA  Katarzyma LO
2009/2010 MICHAŁOWSKA  Ewelina TZ
2009/2010 SOCHACKA  Marta TZ
2009/2010 POROCHOŃSKI  Bartłomiej ZSZ
2008/2009 PIETRUSZKA  Patrycja Gim
2008/2009 ZALEWSKA  Martyna LO
2008/2009 POROCHOŃSKI  Bartłomiej ZSZ
2008/2009 GÓRSKI  Sebastian LP
2007/2008 WOLSZTYNIAK  Adrian TZ
2007/2008 MAREK  Angelika LO
2007/2008 PIETRUSZKA  Patrycja Gim
2007/2008 GÓRSKI  Sebastian LP
2007/2008 TOMASZEWSKA  Marta ZSZ
2006/2007 KROMKA  Małgorzata LO
2006/2007 WOLSZTYNIAK  Adrian TZ
2006/2007 WILCZYŃSKA  Ewelina ZSZ
2006/2007 KISZCZYC  Emilia LP
2005/2006 MICHALISZYN  Karolina LP
2005/2006 GRZYWNIAK  Grzegorz LO
2005/2006 KAWECKI  Przemysław Gim
2005/2006 CZERNIAK  Małgorzata ZSZ
2005/2006 DĄBEK  Bartosz TZ
 2012/2013  BUDZYŃ Andrzej  Gim
 2012/2013  LEWANDOWSKA Klaudia  TE
 2012/2013  SAWICKA Oliwia  LO
 2012/2013  STĘPIEŃ Sylwia ZSZ
  Stypendium  Marszałka Województwa  
rok szkolny nazwisko i imię ucznia szkoła
2012/2013 Sawicka Oliwia LO
2012/2013 Tulejbicz Krystian TI
2011/2012  LEWANDOWSKA Klaudia TE
2011/2012 KOŁODYŃSKA  Patrycja LO
2011/2012 BILAKIEWICZ Anna LO
2011/2012 BILAKIEWICZ Julita LO
2011/2012 SAWICKA Oliwia LO
2010/2011 KRAWCZYK  Daria Gim
2010/2011 BILAKIEWICZ  Julita LO
2010/2011 BOCIANOWSKI  Dawid LO
2009/2010 BOCIANOWSKI  Dawid LO
2009/2010 KOŁODYŃSKA  Patrycja Gim
  Stypendium w ramach "Dolnośląskiego Programu Stypendialnego - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów zdolnych"  
rok szkolny nazwisko i imię ucznia szkoła
2013/2014 Grębowska Anna Gim
2013/2014 Ziober Alicja Gim
  Stypendium Przyjaciela Szkoły  
rok szkolny nazwisko i imię ucznia szkoła
2016/2017 Karolina  Szajewska Gim
2016/2017 Iga Lipińska  Gim
2016/2017 Karol Przybylski   LO
2016/2017 Aleksandra Żupińska   LO
2016/2017 Daria Krawczyk   TZ
2016/2017 Aleksandra Jankowska  TZ
2016/2017 Marika  Malcherek  ZSZ
2016/2017 Damian Czajkowski  ZSZ
2015/2016 Jagoda Kałafut  LO
2015/2016 Jaśmina Morawiecka Gim
2015/2016 Anna Grębowska Gim
2015/2016 Paulina Dębowska LO
2015/2016 Małgorzata Kopij TZ
2015/2016 Aldona Gierakowska TZ
2015/2016 Magdalena Skalska ZSZ
2014/2015 Łańczak Monika TE
2014/2015 Dębowska Paulina LO
2014/2015 Matuszak Mariann ZSZ
2014/2015 Kiełczykowska Julia Gim
  Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019
2018/2019 Maja Matusiak – LO PZS
2018/2019 Anna Brudnowska - Tie PZS
  Stypendyści w roku szkolnym 2017/2018 w ramach projektu unijnego „ Zawodowa przyszłość w rękach specjalistów z Doliny Baryczy”
2017/2018  DAMIAN CZAJKOWSKI – 3 ZSZ B PZS
2017/2018  MAŁGORZATA KOPIJ – 4 TIE PZS
2017/2018  ANNA BRUDNOWSKA – 3 TIE PZS
2017/2018  WIOLETTA KRÓLIK – 2 TE PZS
2017/2018  MARTYNA MARCISZ – 3 TIE PZS
2017/2018  PATRYK KOTARA – 3TIE PZS
2017/2018  MILENA MICHALCZEWSKA – 2TE PZS
2017/2018  KAROLINA BŁOŃSKA – 3TIE PZS
2017/2018  KATARZYNA DENES – 4 TIE PZS
2017/2018  MACIEJ GOLEMO – 2 TI PZS
2017/2018  JACEK CZAJKOWSKI – 3 ZSZ B PZS
2017/2018  MAGDALENA WACYRA – 2 ZSZ PZS
2017/2018  BŁAŻEJ JACKOWIAK – 3 TIE PZS
2017/2018  MARIA BŁASZAK - 2 TE PZS
2017/2018  KLAUDIA PIETRZAK – 4 TIE PZS