Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie
Nasze osiągnięcia

Od kilku lat dla najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jest przyznawane Stypendium Premiera Rzeczpospolitej i Stypendium Starosty Powiatu Trzebnickiego. Budujące jest to, że od kiedy te stypendia funkcjonują zawsze w naszej szkole znajdą się uczniowie spełniający wysokie kryteria postawione przez fundatorów tych stypendium. Oczywiście rywalizacja jest duża. Uczeń musi mieć najwyższą średnią w danym typie szkoły, wzorowe zachowanie i cechować się wzorcami godnymi naśladowania.

W historii naszej szkoły stypendium to otrzymywali następujący uczniowie:

 
 
rok szkolny
2000/2001
2000/2001
2001/2002
2002/2003
2003/2004
2004/2005
2004/2005
2005/2006
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010 
2010/2011
2011/2012
2011/2012
2012/2013
2012/2013
2013/2014
2013/2014
2014/2015
2014/2015
2015/2016
2015/2016
2016/2017
2016/2017
rok szkolny
2005/2006
2005/2006
2005/2006
2005/2006
2005/2006
2006/2007
2006/2007
2006/2007
2006/2007
2007/2008
2007/2008
2007/2008
2007/2008
2007/2008
2008/2009
2008/2009
2008/2009
2008/2009
2009/2010
2009/2010
2009/2010
2009/2010
2009/2010
2010/2011
2010/2011
2010/2011
2010/2011
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2011/2012
 2012/2013
 2012/2013
 2012/2013
 2012/2013
2013/2014
2013/2014
2013/2014
2013/2014
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
rok szkolny
2009/2010
2009/2010
2010/2011
2010/2011
2010/2011
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2011/2012
2011/2012 
2012/2013
2012/2013
 
2013/2014
2013/2014
 
2014/2015
2014/2015
2014/2015
2014/2015
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2015/2016
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
2016/2017
 
 Stypendium  Premiera RP
nazwisko i imię ucznia
PACIERZ  Tomasz
WOŁEJKO  Rafał
SKRABA  Zbigniew
SKRABA  Zbigniew
MISIEWICZ  Marcin
BIAŁEK  Marta
DĄBEK  Bartosz
SCHNITZER  Katarzyna
WOLSZTYNIAK  Adrian
SCHNITZER  Katarzyna
SOZAŃSKA  Patrycja
KAWECKI  Przemysław
SZYSZKOWSKA Eliza
KOŚCIELNA  Ewa
KOŁODYŃSKA Patrycja
WALCZAK Ewelina
 Gurkowa Klaudia
Tulejbicz Krystian
Gurkowa Klaudia
Bąk Anna
Krawczyk Daria
Kowalczyk Kinga
Katarzyna Hanczyn
Monika Łańczak 
Oliwia Zielińska 
Małgorzata Kopij 
Stypendium  Starosty
nazwisko i imię ucznia
MICHALISZYN  Karolina
GRZYWNIAK  Grzegorz
KAWECKI  Przemysław
CZERNIAK  Małgorzata
DĄBEK  Bartosz
KROMKA  Małgorzata
WOLSZTYNIAK  Adrian
WILCZYŃSKA  Ewelina
KISZCZYC  Emilia
WOLSZTYNIAK  Adrian
MAREK  Angelika
PIETRUSZKA  Patrycja
GÓRSKI  Sebastian
TOMASZEWSKA  Marta
PIETRUSZKA  Patrycja
ZALEWSKA  Martyna
POROCHOŃSKI  Bartłomiej
GÓRSKI  Sebastian
KOŁODYŃSKA  Patrycja
KOŚCIELNA  Katarzyma
MICHAŁOWSKA  Ewelina
SOCHACKA  Marta
POROCHOŃSKI  Bartłomiej
GURKOWA  Klaudia
MUSIALIK  Maja
MICHAŁOWSKA  Ewelina
POŚLEDNIK  Sebastian
BUDZYŃ Andrzej 
ŁUKAWA Sylwia
SOBOLEWSKA Izabela
POŚLEDNIK Sebastian
 BUDZYŃ Andrzej
 LEWANDOWSKA Klaudia
 SAWICKA Oliwia
 STĘPIEŃ Sylwia
Kopij Małgorzata
Matuszak Mariann
Lewandowska Klaudia
Sawicka Oliwia
Alicja Ziober
Kinga Kowalczyk 
Krzysztof Śniegocki
Daria Krawczyk
Maja Matusiak  
Aldona Gierakowska 
Kamil Grabowski  
Aleksandra Brodala  
Stypendium  Marszałka Województwa
nazwisko i imię ucznia
BOCIANOWSKI  Dawid
KOŁODYŃSKA  Patrycja
KRAWCZYK  Daria
BILAKIEWICZ  Julita
BOCIANOWSKI  Dawid
KOŁODYŃSKA  Patrycja
BILAKIEWICZ Anna
BILAKIEWICZ Julita
SAWICKA Oliwia
LEWANDOWSKA Klaudia
Sawicka Oliwia
Tulejbicz Krystian
Stypendium w ramach "Dolnośląskiego Programu Stypendialnego - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów zdolnych"
Grębowska Anna
Ziober Alicja
Stypendium Przyjaciela Szkoły
Łańczak Monika
Dębowska Paulina
Matuszak Mariann
Kiełczykowska Julia
Jagoda Kałafut 
Jaśmina Morawiecka
Anna Grębowska
Paulina Dębowska
Małgorzata Kopij
Aldona Gierakowska
Magdalena Skalska
Karolina  Szajewska
Iga Lipińska 
Karol Przybylski  
Aleksandra Żupińska  
Daria Krawczyk  
Aleksandra Jankowska 
Marika  Malcherek 
Damian Czajkowski 
 
 
szkoła
LO
TZ
LO
LO
LO
LO
TZ
LO
TZ
LO
LO
LO
LO
LO
LO
TE
II LO
II TI
LO
II TE
II TiE
LO
LO
TZ
LO
TZ
szkoła
LP
LO
Gim
ZSZ
TZ
LO
TZ
ZSZ
LP
TZ
LO
Gim
LP
ZSZ
Gim
LO
ZSZ
LP
Gim
LO
TZ
TZ
ZSZ
Gim
LO
TZ
ZSZ
Gim
LO
TE
ZSZ
 Gim
 TE
 LO
ZSZ
Gim
ZSZ
TE
LO
Gim
LO
ZSZ
 TZ
Gim
TZ
LO
ZSZ
szkoła
LO
Gim
Gim
LO
LO
LO
LO
LO
LO
TE
LO
TI
 
Gim
Gim
 
TE
LO
ZSZ
Gim
LO
Gim
Gim
LO
TZ
TZ
ZSZ
Gim
Gim
LO
LO
TZ
TZ
ZSZ
ZSZ