Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Giba w Żmigrodzie

GIBA w Żmigrodzie, tak informowały  plakaty rozwieszone w PZS im. Jana Pawła II. Niewtajemniczeni mówili: kto to? Tak więc odpowiadamy: reprezentant Brazyli,  trzykrotny mistrz świata, mistrz olimpijski i siedmiokrotny mistrz Ligi Światowej w piłce siatkowej.


W czwartek 18.10.2018r. odwiedził Żmigród, promując swoją dyscyplinę,czyli piłkę siatkową, zdrowe podejście do  życia,  a więc ruch i zdrowe odżywianie.
Uczniowie naszej szkoły również uczestniczyli w spotkaniu z Giba.
Reprezentanci naszej szkoły w piłce siatkowej uczestniczyli w krótkim treningu przeprowadzonym przez utytułowanego mistrza i towarzyskich grach z jego udziałem.
Zapamiętają te chwile na długo!!!

 
 • giba1
 • giba10
 • giba11
 • giba2
 • giba3
 • giba4
 • giba5
 • giba6
 • giba7
 • giba8
 • giba9