Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Ekonomiści z Doliny Baryczy na treningu

Zakończyła się kolejna sesja szkoleniowo-wyjazdowa ekonomistów z technikum ekonomicznego w Powiatowym Zespole Szkół w Żmigrodzie, realizowana w ramach projektu pt. "Zawodowa przyszłość w rękach specjalistów z Doliny Baryczy”.

Pod opieką trenerki grupowej uczennice nabywały umiejętności w zakresie zachowań biznesowych w różnych częściach świata, zarządzania projektami, negocjacji i podejmowania decyzji, świadomego tworzenia wizerunku, zarządzania sobą w czasie oraz technik efektywnego uczenia się.

Miejsce szkolenia było wyjątkowo urokliwe, ponieważ zajęcia odbywały się w Zespole Pałacowo-Parkowym we wrocławskich Pawłowicach, należącym do Uniwersytetu Przyrodniczego, który od wielu lat jest opiekunem naukowym naszej szkoły.Po intensywnych zajęciach był również czas na kino, kręgielnię, pizzę i zwiedzanie wrocławskiego Starego Miasta.

  • ekonomisci1
  • ekonomisci2
  • ekonomisci3
  • ekonomisci4