Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Kolejne szkolenie specjalistów z Doliny Baryczy

Nie dogasły jeszcze ogniska, nad którymi gotowano konkursowe zupy na otwarcie pracowni gastronomicznej, gdy uczniowie klasy pierwszej Technikum Informatycznego ruszyli do Wrocławia, aby w laboratoriach Wyższej Szkoły Bankowej przejśc 3-dniowe szkolenie z grafiki komputerowej.

W ramach projektu "Zawodowa przyszłość w rękach specjalistów z Doliny Baryczy" najmłodsi adepci informatyki z naszej szkoły poznawali Corela, AutoCada oraz Photoshopa, podstawowe, ale i zaawansowane w swoich o obszarach narzędzia graficzne. Zajęcia prowadzone były przez pracowników współpracującej z PZS-em Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w laboratoriach tej uczelni. Dzięki temu nasi uczniowie nie dość, że poznali podstawy pracy z ciekawymi programami, wyposażeni zostali w materiały do samodzielnej pracy z tymi narzędziami (podręczniki), otrzymali na własność jeden z tych programów, to jeszcze zetknęli się z atmosferą nowoczesnej wyższej uczelni.
Projekt "Zawodowa przyszłość w rękach specjalistów z Doliny Baryczy" dał naszym uczniom dodatkowe możliwości i mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy tego efekty.

 

 • 1tiwsb1
 • 1tiwsb10
 • 1tiwsb11
 • 1tiwsb12
 • 1tiwsb13
 • 1tiwsb14
 • 1tiwsb15
 • 1tiwsb16
 • 1tiwsb17
 • 1tiwsb2
 • 1tiwsb3
 • 1tiwsb4
 • 1tiwsb5
 • 1tiwsb6
 • 1tiwsb7
 • 1tiwsb8
 • 1tiwsb9