Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Miło nam poinformować, że w wyniku przeprowadzonego w dniu 1 grudnia 2017 r. etapu szkolnego Olimpiady Statystycznej, w której udział wzięło 12 najlepszych uczniów naszej szkoły (uczniowie klas trzecich i czwartych szkół ponadgimnazjalnych), do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 3 uczniów z naszej szkoły.

 Miło nam poinformować, że w wyniku przeprowadzonego w dniu 1 grudnia 2017 r. etapu szkolnego Olimpiady Statystycznej, w której udział wzięło 12 najlepszych uczniów naszej szkoły (uczniowie klas trzecich i czwartych szkół ponadgimnazjalnych), do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 3 uczniów z naszej szkoły. Są nimi: Mateusz Kociemba, Małgorzata Kopij, Klaudia Pietrzak. Trójka szczęśliwców uczy się w klasie 4 Technikum Ekonomicznego. Opiekę merytoryczną nad uczniami i organizacyjną nad przebiegiem olimpiady sprawowały: Katarzyna Czerniak-Pawełczak - nauczycielka przedmiotów ekonomicznych, Małgorzata Kuźnik - nauczycielka matematyki.

Zmagania na poziomie wojewódzkim z matematyką, statystyką i ogólną wiedzą o świecie, gospodarce, demografii i ekonomii uczniowie rozpoczną już w połowie stycznia.
TRZYMAMY KCIUKI !!! A obecnego sukcesu GRATULUJEMY!!!

Opracowała: Małgorzata Kuźnik

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • zawody
  • zawody2