Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

30 listopada dwoje najlepszych uczniów naszej szkoły pojechało do Wrocławia, by jako Stypendyści Prezesa Rady Ministrów odebrać dyplom i gratulacje od Kuratora Dolnośląskiego p. Romana Kowalczyka.

30 listopada dwoje najlepszych uczniów naszej szkoły pojechało do Wrocławia, by jako Stypendyści Prezesa Rady Ministrów odebrać dyplom i gratulacje od Kuratora Dolnośląskiego p. Romana Kowalczyka. Była to uczennica klasy IV Technikum Ekonomicznego Małgorzata Kopij oraz uczeń klasy III Liceum Ogólnokształcącego Karol Przybylski. Do gratulacji dołączyli się także Starosta Powiatu Trzebnickiego p. Waldemar Wysocki oraz Dyrekcja Powiatowego Zespołu Szkół.
Uroczystość miała podniosłą rangę. Przed godziną 11.00, na którą zaplanowano rozdanie nagród, sala wypełniła się po brzegi. Nie tylko uczniowie, zaproszeni goście czy dyrektorzy szkół wzięli w niej udział. Obecnych było wielu rodziców, którzy chcieli towarzyszyć swoim dzieciom w ich sukcesie.
Czas między nagradzaniem grup laureatów otrzymujących wyróżnienia organizatorzy wypełnili oprawą muzyczną. Były występy młodych muzyków grających na skrzypcach, posłuchać można było wokalistów.
Gratulujemy bardzo serdecznie naszym uczniom. Stanowią bardzo dobry przykład dla innych. Przed nimi już w przyszłym roku wymarzone studia. Decyzje podjęli, my będziemy trzymać kciuki, by ich plany się zrealizowały a dalsze kształcenie przebiegało tak gładko jak do tej pory.

  • 1
  • 2
  • baner1
  • baner3