Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 14 listopada 2017 roku w Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich odbył się I-wszy Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Patrycja Cuber III LO, Madalena Świdzińska III LO oraz Klaudia Chmura I LO.


Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap sprawdzał rozumienie tekstu pisanego, znajomość zagadnień gramatycznych oraz leksykalnych, jak również umiejętność tłumaczenia fragmentów zdań.
Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się Klaudia oraz Patrycja, które musiały zmierzyć się z wypowiedzią ustną, na jeden z wylosowanych tematów.
W ostatecznej kwalifikacji Klaudia zajęła III miejsce,  Patrycja IV, natomiast Magda VI.
Wszystkim uczestniczkom dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz gratuluję osiągniętych wyników. Szczególne gratulacje kieruję w kierunku Klaudii, która pomimo tego, iż była najmłodszą uczestniczką, świetnie poradziła sobie ze wszystkimi konkursowymi zagadnieniami. Wierzę, że w przyszłym roku uplasuje się na jeszcze wyższej pozycji, czego jej serdecznie życzę.


Opracowała Sylwia Bagińska-Wojtczak