Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

"Idźmy naprzód z nadzieją!" - obchody XVII DNIA PAPIESKIEGO

W dniach 3-4 października pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją!" Szkoły imienia Jana Pawła II pielgrzymowały 17 raz na Jasną Górę. Nie zabrakło tam także delegacji z naszej szkoły.

W dniach 3-4 października pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją!" Szkoły imienia Jana Pawła II pielgrzymowały 17 raz na Jasną Górę. Nie zabrakło tam także delegacji z naszej szkoły. Uczniowie klas drugich Technikum Ekonomicznego i Informatycznego wchodzących w szeregi pocztu sztandarowego wraz z opiekunkami: p. Katarzyną Czerniak-Pawełczak i p. Małgorzatą Kuźnik uczestniczyli w dniu 4 października w uroczystej Mszy Świętej, której przewodniczył Biskup Radomski Henryk Tomasik - Duszpasterz Szkół im. Jana Pawła II.
Za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski wraz z innymi szkołami (a w tym roku było ponad 300 delegacji ze szkół noszących imię Św. Jana Pawła II) modliliśmy się w intencjach Ojca Świętego Franciszka, podziękowaliśmy za pontyfikat św. Jana Pawła II, poprosiliśmy o obronę rodzin, świata i Kościoła. Rok 2017 to czas świętowania 300. rocznicy koronacji jasnogórskiego Obrazu Matki Bożej jako Królowej Korony Polskiej. W Częstochowie dziękowaliśmy Bogu za liczne błogosławieństwa, których udzielił za pośrednictwem Maryi.

 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • top
 • top2