Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Edukacja dla Doliny Baryczy

To już III Forum Edukacji dla Doliny Baryczy! Tym razem gościliśmy w Zespole Szkół w Odolanowie .

Naszą szkołę na Forum reprezentowały panie: Maria Rybka- Olczak i Alina Krzychała.
    Na uczestników Forum czekało wiele atrakcji. Mogliśmy się zapoznać z Wyjątkowymi inicjatywami edukacyjnymi takimi jak: "Przegląd małych form teatralnych", "Regionalny konkurs wiedzy o Dolinie Baryczy" oraz "Wierszem i prozą", wszystkie oczywiście nawiązujące do tematyki "Naszej Baryczy".
    W drugiej części spotkania wszystkim forumowiczom zostały przedstawione ośrodki edukacji pozaszkolnej, należące do Programu, które przedstawiły swoją ofertę edukacyjną,  min. Ośrodek Edukacji Ekologicznej przy CETS w Krośnicach, Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu, HAGRO Anna Jankowska, LKP Nadleśnictwo Antonin, Centrum Edukacyjno-Turystyczne NATRUM.
    Podczas Forum miało także miejsce podsumowanie aktywności ośrodków na portalu edukacyjnym oraz przedstawiono dalsze perspektywy rozwoju i realizacji Programu Edukacja dla Doliny Baryczy.

Alina Krzychała