Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Turniej siatkówki plażowej

Piłka siatkowa na plaży to zawsze podsumowanie sezonu siatkarskiego.  Jak wypadło w tym roku? Oto kilka słów.


Zawsze są ludzie, na których można liczyć, a w naszej szkole w działce sportowej są to:  Robert Wrzesiński i Izabella Sokołowska. Te dwie osoby oraz zawsze ciekawi nowych wyzwań: Bartek Mularczyk,  Julia Turczyńska,  Paulina Skrzypek  oraz Jacek Czajkowski i Marcin Maślankowski swoim udziałem w Mistrzostwach Powiatu dostarczyli nam nie tylko emocji, ale także niezły wynik sportowy.  
Wygrać z godnym przeciwnikiem albo przegrać, ale po ambitnej walce - to wszystko było w Obornikach Śląskich, gdzie nasze reprezentacje walczyły o awans do turnieju strefowego licealiady.   
Dziewczęta, nie trenując, praktycznie z marszu  zajęły trzecie miejsce, lecz nie awansowały, mimo to zasłużyły na pochwalę, co niniejszym czynię. Natomiast chłopcy wygrali i już dwa dni później grali na turnieju w Strzelinie. Tam spotkali się z najlepszymi siedmioma zespołami z regionu i po ambitnej walce w meczu o czwarte miejsce ulegli 18:16 i 15:12 gospodarzom i ostatecznie zajęli piąte miejsce.  Zebrali bagaż doświadczeń, czegoś nauczyli się o siatkówce, ale i o sobie. Więc wyjazd okazał się bardzo udany i zawodnicy już myślą o następnym roku.
Jeśli uda się wybudować w naszej szkole boiska do piłki plażowej, będzie łatwiej. Będzie można grać w piłkę nożną plażową, ale także w plażowy tchoukball.
Czego i Wam, i sobie życzy piszący te słowa Sylwester Pijacki.                        

 

 • plazowka-1
 • plazowka-10
 • plazowka-11
 • plazowka-12
 • plazowka-13
 • plazowka-14
 • plazowka-15
 • plazowka-2
 • plazowka-3
 • plazowka-4
 • plazowka-5
 • plazowka-6
 • plazowka-7
 • plazowka-8
 • plazowka-9