Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

Puchar Polski w Tchoukbollu Warszawa 2017

Tchoukboll to rozwijająca się dynamicznie dyscyplina, w której uczniowie naszej szkoły biorą  aktywny udział.  Dzięki wsparciu finansowemu  Dyrekcji   i zaangażowaniu młodzieży wyjechaliśmy do Warszawy.

Na zawodach Pucharu Polski stoczyliśmy zacięte boje z pozostałymi siedmioma drużynami. Tym razem, mimo walki i poświęcenia,  po  zwycięstwie , remisie i dwóch koniecznych dogrywkach ostatecznie zajęliśmy ósme miejsce. Ale nie ono jest najważniejsze -  ważne są: wysiłek, zaangażowanie i radość, jaką sobie sprawili nasi uczniowie,  reprezentując Szkolę i siebie na Mistrzostwach Polski, w których brali udział reprezentanci kraju, drużyny  i finaliści mistrzostw Europy.
Następny wyjazd to udział w Mistrzostwach Plażowych Tczoukbollu  w Rybniku i mam nadzieję, że  chodząc na treningi i zwiększając  swoje zaangażowanie osiągniemy lepsze wyniki. Trzymajcie za nas kciuki lub dołączcie do nas - treningi w czwartki od godziny 16.15. Zapraszają wszystkich chętnych reprezentanci naszej Szkoły:  kapitan i lider  Robert Wrzesiński, Dawid Karyś - absolwent i wspaniały obrońca, oraz debiutanci: Damian Czajkowski, Jacek Czajkowski, Jakub Skrzypek, Adam Szaniawski  i Marek Abrahamowicz oraz o grający opiekun Sylwester Pijacki.  Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi w czwartki,  bo wyjazd na Mistrzostwa  już czerwcu.

 

  • Kapitan-w-akcji
  • Nasie-reprezentanci
  • Przedmeczowe-powitanie
  • Uczestnicy-turnieju
  • Zmczeni--ale-szczliwi
  • obrona-niska