W środę 20 października 2021 swoją obecnością zaszczycili naszą szkołę goście: Starosta Powiatu Trzebnickiego pani Małgorzata Matusiak, prezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej pani Małgorzata Hołówka, inspektor do spraw rozliczeń pani Alicja Cisło oraz pan Adam Mensfeld – przedstawiciel zakładu segregacji, którzy wsparli nasz projekt pt. ,,W żmigrodzkim PZS-ie odrzucamy złe nawyki, stosujemy ekologiczne praktyki”, wręczając nam pojemniki i stojaki do segregacji odpadów.


Dzisiejsze spotkanie było podsumowaniem części projektu, za którą odpowiedzialność wzięła klasa 2LO. Uczniowie pracowali nad zagadnieniem segregacji śmieci i problem ten znakomicie opracowali zarówno teoretycznie, tworząc prezentację, przeprowadzając wywiady i kręcąc film, jak i praktycznie, rozpoczynając akcję segregowania śmieci w naszej szkole.

Ania Łazowska k. II LO